A hatékony navigáció és bizonyos funkciók működésének érdekében sütiket használunk. Az alábbiakban az egyes kategóriák alatt részletes információkat talál minden sütiről.
Termékek

MTEC Ultra Booster H7 55W +220% halogén izzó DUO BOX MT-563

Ár:
8.900 Ft (7.008 Ft + ÁFA)
Egységár: 4.450,00 Ft/db
Elérhetőség: Több mint 10 db raktáron
Teljesítményquestion_mark
55W
Menny.:doboz

Leírás és Paraméterek

MTEC Ultra Booster +220% emelt fényerejű H7 halogén izzó

Cikkszám: MT-563

Az MTEC japán gyártó halogén és xenon hatású izzói az egyik legjobb minőségűek a piacon, ezért büszkék vagyunk arra, hogy Magyarországon egyedülállóként forgalmazzuk termékeiket.

Jellemzők:

ceemark

  • +220% emelt fényerő (ECE R112)
  • Akár 200m-es fénykéve
  • 55W felvett teljesítmény
  • +20%-kal fehérebb szín - 3800K (sárgás fehér)
  • magas minőségű "UV-szűrős" kvarc üveg
  • xenon gáztöltés
  • 250 óra élettartam (Tc)

Megjegyzés: A doboz 2 db izzót tartalmaz. 3 hó garancia.

Figyelem: Az általunk forgalmazott japán MTEC (Maruta Technology) nem egyenlő a kínai M-TECH termékekkel!

garancia

Termékeinkre teljeskörű garanciát vállalunk, célunk a teljes vevői elégedettség. Amennyiben bármilyen okból nem felelne meg a termék az elvárásnak, vagy nem váltaná be a hozzáfűzött reményeket, esetleg rossz típus került megvásárlásra és beszereléskor derül ki, hogy nem megfelelő, nincs más teendő mint 14 napon belül visszajuttatni és mi visszafizetjük az árát!

Termékcsalád Ultra Booster
Változatquestion_mark Emelt fényerejű
Foglalat H7
Színhőmérséklet 3800K

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Termék címkék: +220%, H7, Maruta, MT-563, MTEC, Ultra Booster